درباره ما

گروه توسعه فناوری زعیم

گروه توسعه فناوری زعیم یک هولدینگ متشکل از تعدادی شرکت فعال در زنجیره ارزش ارتباطات و فناوری اطلاعات است. عمده شرکت‌های هولدینگ ما دانش بنیان هستند و سابقه عمیقی در بخش‌های مختلف صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات دارند. قدمت بیش از نیم قرنی ما در صنعت ICT منجر به ایجاد اعتبار و ظرفیت بزرگی برای زعیم در میان فعالان این بازار شده است که حفظ و ارتقاء این ظرفیت مسئولیت بزرگی است بر دوش همه اعضای گروه.

طیف فعالیت‌های شرکت‌های گروه ما در لایه‌های مختلف فناوری اطلاعات گسترده شده است: تجهیزات و زیرساخت‌های ارتباطی و مخابراتی، تجهیزات انتقال و فیبر نوری، تجهیزات آنتن و رادیویی، تا سرویس‌های کاربر نهایی طیف خدماتی است که گروه ما می‌تواند در اختیار مشتریان مختلف قرار دهد.

در لایه مرکز داده توانایی مهندسی، ساخت و عملیات وجود دارد و به سرویس‌های مرتبط با مرکز داده نظیر مانیتورینگ، فایروال و … در این بخش می‌توان اشاره کرد. در لایه تجهیزات ارتباطی و مخابراتی به محصولات آنتن، انتقال داده، تقویت سیگنال، تبدیل فیبرنوری به رادیویی و بالعکس و مدیریت سرویس های مخابراتی و سایر محصولات و خدمات مرتبط می توان اشاره کرد؛ و در لایه کاربر نهایی تجهیزات مرتبط با امنیت کاربر نظیر موبایل امن، کلاینت امن، رمزنگاری و مواردی از این دست، محصولات و خدمات گروه توسعه فناوری زعیم را شامل می‌شود.

وجود این توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها منجر به این شده که گروه ما مجموعه کاملی از فناوری‌ها و دانش مورد نیاز برای ایجاد یک شهر هوشمند و ایمن را در خود داشته باشد. یکی از چشم‌اندازهای ما رسیدن به این نقطه کلیدی است که با قرار دادن نظام‌مند قابلیت‌های شرکت‌های مختلف خود در کنار هم و استفاده از ظرفیت‌های علمی و فناورانه بیرون به دنبال تحقق این مهم هستیم.‌

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن
Smart Robots

درباره ما

ماموریت و چشم انداز

گروه توسعه فناوری زعیم، به‌عنوان یک هلدینگ پیشرو، با تکیه‌بر توانمندی‌ها و شایستگی‌های خود و ایجاد و مدیریت هوشمندانه، شبکه‌ای از دانش گران و فن‌آوران؛ در طیفی از کسب‌وکارهای نرم‌افزاری، خدماتی، ساخت تجهیزات و کسب‌وکارهای پیشران در حوزه فاوا و افتا، فعالیت نموده و با ارائه انواع محصولات کیفی و متمایز در جغرافیای ایران و منطقه، اهدافی همچون خلق فناوری و بومی‌سازی زیرساخت‌های حیاتی، ساخت یک برند معتبر بین‌المللی و بر این اساس ایفای نقش حیاتی در زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور را دنبال می‌کند.

  • مخابرات سلولیسیستم های خبره و مدرن
  • مراکز تأیید نمونه محصولات رادیو مانیتورینگدارای آزمایشگاه مرجع و مراکز تأیید نمونه
  • پارک‌های فناوری و نوآوریارتباط با مراکز علمی و صنعتی در پارک‌های فناوری و نوآوری کشورهای منطقه
  • امنیت سایبریاجرای پروژه‌های متعدد در حوزه‌ی امنیت

کارهایی که انجام می‌دهند

شرکت‌های تابعه ما

پیشرو در زمینه مخابرات، پیشتاز در عرصه فناوری اطلاعات، پیشگام در فناوری‌های نوین

صنایع الکترونیک زعیمفناوری نوین

حضوری درخشان در متن صنایع و نقاط حساس کشور، بهره‌مند از کادر مدیریتی مجرب، محققین و کارشناسان فنی توانمند.

پیشتازان صنعت فراز ارتباطخدمات فناوری ارتباطات و اطلاعات

فعال در سیستم‌های دسترسی نوری، طراحی و اجرای شبکه‌های رادیویی بی‌سیم و پیمانکاری زیرساخت‌های شبکه و مخابرات

تأمین ارتباطات رویکرد آیندهشبکه‌های رادیویی بی‌سیم

ارائه دهنده راهکارهای جامع سیستم‌های جریان ضعیف، برقراری ارتباط درون‌شبکه و برون‌شبکه‌ای، راهکارهای مهندسی و امنیت شبکه، خدمات و راهکارهای جامع مرکز داده، خدمات تجهیزات و سخت‌افزار شبکه و انواع سرویس های مورد نیاز برای شبکه های سروری و شیکه های کاربری

طنین ارتباطات هوشمند طاهادیتا سنتر

مشاهده

نتایج ما

مفتخریم که تا امروز به مدد الهی با تمام وجود در راستای مأموریت خود در حوزه فاوا و افتا گام برداشته‌ایم و همچنان محکم و استوار در این مسیر پیشرو هستیم.

۴۰۰+پروژه موفق
۱۰۰+مشتری متنوع
۵۰+سال سابقه درخشان
۲۰۰۰+نیروی متخصص و کارآزموده

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعدادهای ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

نصب کامل خط تولید

ما می توانیم در مدرن سازی امکانات خود ، نصب و تعمیر تجهیزات شما و نگهداری کلی و پیشگیرانه گیاهان به شما کمک کنیم.

ساخت قطعات کوچک و بزرگ

تکنسین های ما کاملاً در بسیاری از زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات صنعتی کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما ۲۴ ساعت شبانه روز ، ۷ روز در هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.

روکش سخت و مقاومت در برابر خوردگی

از آنجا که هیچ کارخانه ای نمی تواند یک عملیات ناکارآمد یا خرابی غیرمترقبه را تحمل کند ، گروه خدمات مکانیکی فن آوری های صنعتی اکسترا در ایالات متحده است.

اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی

فن آوری های صنعتی اکسترا سالهاست که به بهترین گزینه برای نصب تجهیزات و خدمات تعمیر اضطراری تبدیل شده است ، بهترین شرکت در جهان.